170 poze   20310 vizite

Cupa CRISANA 2020

Desi a fost un an greu din toate punctele de vedere si nu am avut posibilitatea de a organiza expozitia anuala “ Cupa Crisana’’ cu care am reusit sa aducem an de an bucurie in suflet tuturor crescatorilor si iubitorilor de animile mici si mijlocii din Bihor, datorita evolutie pandemiei si restrictiilor impuse de autoritati ,pentru a veni in sprijinul crescatorilor Bihoreni si a le rasplati munca si devotamentul lor fata de animale, anul acesta am organizat o cu totul alta expozitie , mai precis o prezentare.

Prezentare in care cele mai bune exemplare de anul acesta ale membrilor asociatiei au fost evaluate si punctate conform standardului European in vigoare.

In cele ce urmeaza va prezentam catalogul cu rezultatele obtinute de membrii Asociatiei Crisana in acest an,care vine atât în format Pdf si va putea fi descărcat din linkul din descriere cat si in format foto , dar si poze cu cele mai reusite exemplare.
Link download : www.fileshare.ro/e3427266467
catalog pagina 1
catalog pagina 2
catalog pagina 3
catalog pagina 4
catalog pagina 5
catalog pagina 6
Popa Gabriel; Mascul Urias Gri German 97 pct
Popa Gabriel
Joszef Illes; Femela Urias Gri German 97 pct
Joszef Illes
Erdei Catalin; Femela Urias Gri German 97 pct
Erdei Catalin
Malita Boby; Mascul Urias Gri German 97 pct
Malita Boby
Blaga Mihai; Femela Urias Gri German 97 pct
Blaga Mihai
Matiu Marian; Femela Pitic Colorat 97 pct
Matiu Marian

Acest album nu are incă nici un comentariu.